Latvijas Policijas akadēmija rīt aicina visus interesentus uz informācijas dienu.
Latvijas Policijas akadēmija rīt aicina visus interesentus uz informācijas dienu.
Informācijas dienā jaunieši, kas domā par iespēju turpināt izglītību šajā mācību iestādē, varēs uzzināt par uzņemšanas noteikumiem un mācību gaitu, tikties un uzdot jautājumus pasniedzējiem. Policijas akadēmija atrodas Rīgā, Ezermalas ielā 8.
Jelgavas Policijas pārvaldes preses sekretāre Ieva Sietniece informē, ka ikviens interesents, kas nolēmis apgūt pirmā līmeņa profesionālo studiju programmu «Civilā aizsardzība un drošība», Policijas pārvaldē līdz 16. maijam var iesniegt dokumentus studijām Policijas akadēmijas Policijas koledžā. Apgūstot šo programmu, jaunietim tiek garantēts darbs policijā. Reflektantiem jākārto profesionālās piemērotības testi un jāiztur pārbaudījums fiziskajā sagatavotībā.
Savukārt interesentiem, kas vēlas mācīties bakalaura studiju programmā «Publiskās tiesības», dokumenti jāiesniedz Policijas akadēmijā. Sīkāku informāciju par studijām jaunieši var gūt arī Jelgavas Policijas pārvaldes kadru daļā.