Jaunā jelgavniece Ingrīda Priede, kas kopš 1993. gada trenējas invalīdu sporta klubā «Cerība», piecās disciplīnās ir izpildījusi kvalifikācijas normas, kas ļauj viņai piedalīties otrajā pasaules čempionātā vieglatlētikā invalīdiem šāgada augustā Anglijā.
Jaunā jelgavniece Ingrīda Priede, kas kopš 1993. gada trenējas invalīdu sporta klubā «Cerība», piecās disciplīnās ir izpildījusi kvalifikācijas normas, kas ļauj viņai piedalīties otrajā pasaules čempionātā vieglatlētikā invalīdiem šāgada augustā Anglijā, Birmingemā, taču līdzdalībai vajadzīgi līdzekļi.
Lai Ingrīda varētu piedalīties sacensībās, nepieciešami 380 latu dalības maksai un 320 latu ceļa naudai. Pirmā iemaksa 95 lati jāizdara jau tagad.
Klubs «Cerība» ir sabiedriska bezpeļņas organizācija, kurai savu līdzekļu nav. Tādēļ Ingrīda Priede kopā ar vecākiem ir devusies sponsoru meklējumos un cer uz Jūsu atbalstu. Būdama Valgundes pagasta iedzīvotāja, viņa lielākās cerības, protams, liek uz pašu pagasta padomi un arī veiksmīgākajiem uzņēmējiem. Arī rajona padome vienmēr iespēju robežās ir atbalstījusi savus sportistus.
Ne katrs ar lielisku veselību apveltīts jaunietis spēj sevī pārvarēt kūtrumu un piedalīties regulāros treniņos. Ingrīdai tas prasījis divkārt lielāku apņēmību un spēku piepūli. Ja viņai izdotos saņemt sponsoru atsaucību, sasniegt labus rezultātus pasaules čempionātā Birmingemā, Ingrīda Priede varētu pretendēt arī uz līdzdalību Paralimpiskajās spēlēs 2000. gadā Austrālijā, Sidnejā.