Otrdiena, 5. maijs
Ģirts, Ģederts
weather-icon
+11° C, vējš 1.79 m/s, ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Kas? Kur? Kad?

Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā. Izstāde «Izglābtā baznīca: Sv.Simeona un Sv.Annas pareizticīgo katedrāle pēckara mantojuma kontekstā».

Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā
(Akadēmijas ielā 10)
Izstāde «Izglābtā baznīca: Sv.Simeona un Sv.Annas pareizticīgo katedrāle pēckara mantojuma kontekstā».
Ēsteres un Jāņa Zemīšu gleznu izstāde.
Ivandas Spulles zīmējumu un apgleznotā stikla izstāde.
Vitoļa Truša pasteļu izstāde.
Jelgavas rajona pirmsskolas vecuma bērnu darbu izstāde «Mana Latvija. Tas esmu es, tas esi tu, tie esam mēs».
Sv.Annas baznīcā
(Lielajā ielā 22a)
15. maijā plkst.18 – Introvertās mūzikas festivāla koncerts. Piedalās Ligita Sneibe (ērģeles) un Lolita Lilje (čells). Programmā O.Mesiāna, R.Dubras, J.Ivanova, S.Gubaiduļinas un L.Sneibes skaņdarbi. Ieeja – par ziedojumiem
Bērnu bibliotēkā «Zinītis»
(Lielajā ielā 15)
13. maijā plkst.16 – Intas Alekses grāmatas «Runātprasme» atvēršanas svētki.
Mākslas skolā
(Mazajā ceļā 2)
Viļa Ozola gleznu izstāde «Klusā daba».

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.