Otrdiena, 5. maijs
Ģirts, Ģederts
weather-icon
+11° C, vējš 1.79 m/s, ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Uz lielajiem studentu mačiem

Vakar uz 19. SELL sporta spēlēm devās sportiskākie LLU studenti.

Vakar uz 19. SELL sporta spēlēm devās sportiskākie LLU studenti.
No sporta nama izbrauca 47 Lauksaimniecības universitātes sportisti, arī divkārtējā olimpiete Agnese Ozoliņa, divkārtējā Latvijas čempione brīvajā cīņā Rita Grase un vēl daži citi izcili sportisti.
Šoreiz SELL spēles notiek Kauņā. Mūsu augstskolas sportisti sacentīsies basketbolā, pludmales volejbolā, vieglatlētikā, peldēšanā, kā arī džudo. Runājot par izredzēm basketbolā, trenere Linda Rimgaile teica, ka mūsējo cerības uz medaļām «basketbola lielpilsētā», godīgi sakot, ir mazas. LLU cīkstoņiem izdevies uzvarēt iepriekšējās SELL spēlēs Tartu un 2000. gadā Jelgavā, tādēļ cerības ir diezgan drošas. Ekonomikas fakultātes studente Agnese Ozoliņa bikli smaidīja, ka viņa uz Kauņu braucot tikai piedalīties sacensībās. Taču, studējot ASV, Agnese trenējusies ļoti nopietni un, iespējams, šogad startēs ne tikai Latvijas, bet arī pasaules čempionātā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.