Trešdiena, 6. maijs
Gaidis, Didzis
weather-icon
+7° C, vējš 0.89 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Jancīgākais Jānis ir atrasts!

Beidzies «Ziņu» lasītāju balsošanas laiks par mūsu novada jancīgāko Jāni.

Beidzies «Ziņu» lasītāju balsošanas laiks par mūsu novada jancīgāko Jāni. Esam gandarīti, ka jancīgākā Jāņa meklēšanu atbalstījuši tik daudz līdzjutēju – par konkursantiem savas balsis atdevuši vairāk nekā 400 lasītāju. Savi atbalstītāji bijuši visiem deviņiem – katrā balsotāji saskatījuši īsta Jāņa cienīgas īpašības. Tāpēc arī balvas saņems visi Jāņi: Jānis Dzalbs, Jānis Stunkus, Jānis Pētersons, Jānis Mukāns, Jānis Rūdaps, Jānis Putniņš un arī viņu pieteicēji, kas piektdien, 20. jūnijā, no pulksten 13 līdz 18 un sestdien, 21. jūnijā, no pulksten 9 līdz 13 būs gaidīti «Zemgales Ziņu» redakcijā Raiņa ielā 20.
Un tagad laiks nosaukt konkursa uzvarētājus – par trim visjancīgākajiem Jāņiem novadā atzīti Jānis Pundors, Jānis Veikšāns un Jāni Dubults. Viņi kopā ar saviem pieteicējiem uzvarētāju balvas saņems sestdien, 21. jūnijā, Zāļu tirgū (Driksas un Katoļu ielas krustojumā) pulksten 12.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.