Rasma, medicīnas darbiniece: Nav nekas pretī, lai brauc! Turklāt sievietēm automašīna kā ikdienas pārvietošanās līdzeklis vairāk vajadzīga nekā vīriešiem – lai nav jānes smagās somas.
Rasma, medicīnas darbiniece:
Nav nekas pretī, lai brauc! Turklāt sievietēm automašīna kā ikdienas pārvietošanās līdzeklis vairāk vajadzīga nekā vīriešiem – lai nav jānes smagās somas.
Inga, kultūras darbiniece:
Sievietes ir pieklājīgas un uzmanīgas braucējas. Vīrieši ir nekaunīgāki, neievēro satiksmes noteikumus. Tagad sievietes pie stūres redz daudz biežāk. Jācer, ka braukšanas kultūra uzlabosies.
Aleksejs Stepanovs, galdnieks:
Kritiski. Iemeslu grūti pateikt. Viņas nav tik pārliecinātas, lai varētu uzticēties līdz galam.
Andrejs, apsargs:
Ir sievietes, kas brauc labāk nekā vīrieši, bet tādu nav daudz. Pašam gadījies konstatēt, ka avārijas situācijas galvenokārt izraisa tieši sievietes.
Aleksandrs, dzelzceļnieks:
Sievietes kā autobraucējas ir dažādas. Tomēr kopumā viņas ir samērā izklaidīgas un nespēj novērtēt situāciju uz ceļa.