Trešdiena, 6. maijs
Gaidis, Didzis
weather-icon
+9° C, vējš 3.11 m/s, A-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Izmaiņas vilcienu kustībā

Sliežu remonta dēļ dzelzceļa iecirknī Torņakalns – Olaine četras dienas noteiktas izmaiņas vairāku Jelgavas virziena elektrovilcienu kustībā.

Sliežu remonta dēļ dzelzceļa iecirknī Torņakalns – Olaine četras dienas noteiktas izmaiņas vairāku Jelgavas virziena elektrovilcienu kustībā.
Kā informē akciju sabiedrība «Pasažieru vilciens», elektrovilciens Jelgava–Rīga, kas no Jelgavas atiet pulksten 21.35, šodien, kā arī 11. un 12. augustā izbrauc pulksten 21.30. Arī no visām pārējām maršruta stacijām vilciens atiet un attiecīgi arī Rīgā pienāk piecas minūtes agrāk. Savukārt elektrovilciens, kas no Jelgavas atiet pulksten 22.20, līdz Olainei brauks atbilstoši sarakstam, bet no Olaines (pulksten 22.46) un pārējām stacijām aties trīs minūtes vēlāk nekā parasti. Rīgā vilciens pienāks ar trīs minūšu kavēšanos – pulksten 23.12.
12. augustā vilciens Rīga – Jelgava, kas no Rīgas atiet pulksten 22.10, izbrauks piecas minūtes agrāk – pulksten 22.05. No Torņakalna un pārējām stacijām vilciens aties sarakstā paredzētajā laikā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.