Ceturtdiena, 7. maijs
Henriete, Henrijs, Jete, Enriko
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, A-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Par ko tu strīdies ar «senčiem»?

Mareks, 15 gadu: Es? (Domā.) Parasti jau par to, ka manā istabā valda «bardaks». Bieži vien kašķis iznāk arī mācību un uzvedības dēļ.

Mareks, 15 gadu: Es? (Domā.) Parasti jau par to, ka manā istabā valda «bardaks». Bieži vien kašķis iznāk arī mācību un uzvedības dēļ.
Anda, 17 gadu: Mani vecāki ir ļoti jauki un saprotoši, tāpēc nestrīdamies.
Jogita, 16 gadu: Parasti ar «sencīšiem» strīdos tādēļ, ka viņi mani negrib laist uz «tusiņiem» visas nakts garumā. Iznāk ķīviņi arī naudas un atzīmju dēļ.
Dāvis, 15 gadu: Ar vecākiem strīdos vienmēr un visur!

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.