Ceturtdiena, 7. maijs
Henriete, Henrijs, Jete, Enriko
weather-icon
+6° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ar savu dzeju uz Lielvārdi

Eposa «Lāčplēsis» 115. dzimšanas dienai veltītā jauniešu dzejoļu konkursa laureātu vidū ir arī piecas Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolnieces.

Eposa «Lāčplēsis» 115. dzimšanas dienai veltītā jauniešu dzejoļu konkursa laureātu vidū ir arī piecas Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolnieces.
Skolēni tika aicināti iesūtīt savas vārsmas ar moto «Nedari tā kā citi…», un labāko dzejoļu autori piedalījās svētku pasākumā Lielvārdē. Starp tiem bija arī Spīdolas ģimnāzijas skolnieces Iveta Reinfelde, Lelde Arnicāne, Ieva Rubļevska, Māra Āriņa un Nellija Skapste, kas ir literatūras skolotāju Daces Paģes, Daigas Krišānes un Zaigas Rozenbergas audzēknes. «Pasākums bija brīnišķīgs. Klātienē varējām noklausīties dažādu paaudžu dzejnieku – Jāņa Baltvilka, Knuta Skujenieka, Riharda Bargā un citu – dzejas lasījumus,» tā konkursa laureāte I.Reinfelde. Savukārt Z.Rozenberga norāda, ka pārsteigumu sagādājuši jaunie dzejnieki: «Jauno sniegums bija reizē dīvains un interesants. Viņi slavina bohēmu un atklāj sabiedrības dzīves tumšākās krāsas. Vārdi ir skarbi, tieši un trāpīgi. Romantikas Lielvārdē dzirdētajā dzejā nebija.»
Konkursa dalībniekiem dāvāja dzejas izlasi, kurā iekļauti arī jelgavnieču Ivetas un Leldes labākie darbi.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.