«Izmeklēs pārkāpumus» (9. decembris) Fely: Tā vien šķiet, ka Iekšlietu ministrija vēl ilgi neliksies mierā un nemitīgi pārbaudīs Jelgavas policistus. Neticu, ka pārējās nodaļās viss ir spīdoši.
“Izmeklēs pārkāpumus” (9. decembris)
Fely: Tā vien šķiet, ka Iekšlietu ministrija vēl ilgi neliksies mierā un nemitīgi pārbaudīs Jelgavas policistus. Neticu, ka pārējās nodaļās viss ir spīdoši.
Ance: Viss izskaidrojams gluži vienkārši – kādam ir vajadzīga silta vietiņa.
Inga: Kā izprast frāzi, kas tika izteikta par Jelgavas policiju (viszemākais atklāto noziegumu skaits Latvijā). Protams, šeit dzīvojot, mums negribas tam ticēt, un ceram, ka dzirdēsim daudz patīkamāku frāžu par mūsējiem.
“Meiju ceļā – policijas iecirknis” (10. decembris)
Fely: Varbūt lielie bļāvēji beidzot sapratuši, ka policija strādā. Kamēr cilvēks nav strādājis policijā, viņš nesapratīs, ka tur tiešām strādā!
Rosita: Jā, tas ir grūts darbs, bet, jo grūtāks, jo tas rūpīgāk jāpadara.
Hmm: Nenoliedzu, policija ne vienmēr strādā godprātīgi. Bet vai tiešām pašiem nemetas šķērmi ap dūšu, vienmēr un visur meklējot utis? Man tā liekas nīgra dzīves vērošana.
Rosita: Tev ir taisnība, bet dzīvē gadās tik daudz vilties, ka mēs saskatām tikai slikto. Diemžēl tāda ir dzīve. Es cenšos pēc tam par visu pasmaidīt, paliek vieglāk.