Līdz 19. februārim «Kino 19»: «Labais suns» (pulksten 14 un 18), «Visuvarenais Brūss» (pulksten 16 un 20).
Līdz 19. februārim “Kino 19”: “Labais suns” (pulksten 14 un 18), “Visuvarenais Brūss” (pulksten 16 un 20).
Mazais Ovens draugu trūkumu lūko remdēt ar mājās pārvestu piemīlīga izskata suņupuiku. Taču jaunatrastais rotaļu biedrs izrādās… izlūks no Sīriusa, kur suņu stāvoklis sabiedrībā ir pavisam cits nekā uz Zemes (pēdējais sūtnim citplanētietim sagādājis neviltotu pārsteigumu)… Pārsteigumus (ne sliktus, ne labus) nesagādā Ovens – Laiems Eikens – un Metjū Broderiks – suņa Habla balss lomā. Deltas Bērkas, Britenijas Mērfijas un citu pieredzējušu kolēģu ierunātie zvēri gan atgādina statistu, ne kinovaigžņu dalību. Visvairāk dažāda vecuma skatītājus tomēr varētu garlaikot “Labā suņa” līdzināšanās tādu bērnu skatāmgabalu kā “Doktors Dūlitls” un “Par kaķiem un suņiem” aizguvumu apkopojumam.
Mūžam ar visu neapmierinātais televīzijas reportieris Brūss dusmas izgāž uz Dievu. Dievs atbild un piedāvā viņam uzņemties Visvarenā pienākumus, lai pamēģinātu, vai spēj ar tiem tikt galā labāk.
Visuvarenā Brūsa kārdinājumu ir daudz: atriebties sāncensim kolēģim televīzijā, laupot viņam darba spējas, uzklausīt loterijas spēlmaņu lūgšanas, pat mēģināt uzlabot draudzenes fiziskos dotumus. Skatītājiem tas piedāvā Džima Kerija mīma talanta izpausmes visās mežonīguma pakāpēs. Vienīgi daļā, kad galīgi jāatbild uz jautājumu, vai viegli būt Dievam, izrādās – sīko jociņu priekšspēle bijusi jāuztver teju vai kā kulminācija, jo humoristiski līdzvērtīgs turpinājums neseko. Tā, protams, ir ne tik daudz “gumijas sejas” īpašnieka, cik scenārija vaina.
***
Sintija Moroza:
“Labais suns”. Neesmu redzējusi.
“Visuvarenais Brūss”. Gribi redzēt Dž.Keriju ierastajā ampluā? Aizej uz viņa jauno komēdiju! Pat Dieva pienākumus pildot, Kerijs nebeidz kutināt arī vistālākos smieklu nervu receptorus. Jābrīnās vienīgi par cilvēka prāta robežām, izdomājot scenāriju, un drošsirdību to nofilmēt. Kopumā skatāms pusotru stundu garš rēcamgabaliņš.
Jolanta Teivāne:
“Labais suns”. Jauka ģimenes filmiņa, kas atgādina daudzu piemirsto atziņu – suns ir cilvēka labākais draugs. Cik cilvēku, tik analoģiju ar filmā pārliecinoši tēlotajiem suņu raksturiem.
“Visuvarenais Brūss”. Patiks Džima Kerija faniem. Kerija tēls ir kaprīzs bērns pieaugušā ķermenī. Turpmākie notikumi gan liek izprast šādu iegribu sekas. Filmas stāsts ir mācība egoistiem.