Svētdiena, 14. decembris
Auseklis, Gaisma
weather-icon
+0° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Kā jūs Lieldienās krāsojat olas?

Elmārs, pensionārs: Olas krāsojam sīpolu mizās. Ja tās ir baltas, tad tinam krāsainās lupatiņās.

Elmārs, pensionārs:
Olas krāsojam sīpolu mizās. Ja tās ir baltas, tad tinam krāsainās lupatiņās. Olas krāsošu un ēdīšu ar mēru.
Rasma, ir pelnītā atpūtā:
Parasti krāsoju sīpolu mizās, klāt pielieku kādu zariņu vai lapiņu, lai veidojas zīmējums. Olas pirkšu tirgū, jo tikai tur var dabūt baltās.
Lidija, vecmāmiņa:
Krāsojam ar dabīgām krāsām, visvienkāršāk ir sīpolu mizās. Veikalā pirktās krāsas man nepatīk, jo tās nav dabīgas.
Oļegs, strādā celtniecībā:
Jau pirms Lieldienām veikalā nopērkam olu krāsas, ar tām arī krāsojam. Lieldienās arī sitamies ar olām, bet par trim parasti vairāk neapēdu.
Nora, pastniece:
Neesmu domājusi, kā būs šogad, bet parasti krāsojam sīpolu mizās. Mazbērni – ar veikalā pirktām krāsām. Man Lieldienas vairāk saistās ar Jēzu Kristu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.