Sestdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+8° C, vējš 1.97 m/s, ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Tīrība atkarīga no katra attieksmes

Forums «Atkritumi mūsu mežos». Novērotājs: Pastaigas pa mežu laikā man pavērās ļoti nepatīkami skati. Nododu tos publiskai apskatei: http://nelabumi.times.lv.

Forums “Atkritumi mūsu mežos”
Novērotājs: Pastaigas pa mežu laikā man pavērās ļoti nepatīkami skati. Nododu tos publiskai apskatei: http://nelabumi.times.lv. Ceru, ka tos aplūkos arī kāds vides aizstāvis, lai mežu piemēslotājus meklētu un sodītu.
Jelgavniece: RAF mežs jau vairākus desmitus gadu ir piecūkots. Arī citi meži pilsētas tuvumā piemēsloti. Vides aizstāvjiem jau laikam tas neinteresē. Mans grāvis un dārzs ir tīrs tikai tāpēc, ka katru rītu salasu to, ko citi nometuši. Tīrs ir tikai tur, kur saimnieks sakopj.
aktīvais: Jārīko atkritumu savākšanas talkas, jānovieto konteineri plastmasai, stikla pudelēm, papīriem, kā arī jāizvieto plakāti, aicinot nepiesārņot mežu. Vienkārši jāsaimnieko!
edmunds: Piekrītu, pilsētai ar iedzīvotāju atbalstu mežus vajadzētu apsaimniekot. Tagad jāstaigā pa mežu, kur izmesti atkritumi, un no mugurpuses var uzbraukt vēl kāda mašīna.
Atkarīgā: Ir jāmeklē šādas cilvēku rīcības cēloņi un tie jānovērš, nevis jāsit kāds nost.
Neatkarīgais: Mežu piemēslošana ir vienīgi kultūras jautājums. Daļa pieraduši, ka atkritumus var izgāzt mežā, izsmēķus nomest uz ielas, nevis aiznest līdz tuvākajai urnai u.tml. Kad cilvēki sapratīs, ka apkārtējās vides tīrība ir atkarīga no katra attieksmes, tad arī varēsim cerēt, ka atkritumu daudzums mežā mazināsies!

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.