Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, A-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Tuvākajā diennaktī gaidāms lietaināks un siltāks laiks

Trešdien Latvijā līs intensīvāk un vairs nav gaidāms sals, prognozē sinoptiķi.

Lietus gaidāms gan naktī, gan dienā, vietām līs spēcīgi. Būs arī dūmaka, dažviet – migla.

Apledojums uz lielceļiem mazināsies, naktī valsts austrumos vietām vēl palielināsies. Ceļi, ko klāj piebraukta sniega un ledus kārta, saglabāsies ļoti slideni.

Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš. Gaisa temperatūra būs +1..+6 grādi, nakts sākumā valsts galējos austrumos vēl 0..-1 grāds.

Rīgā trešdien gaidāms apmācies un dūmakains laiks, palaikam līs. Vējš lēni līdz mēreni pūtīs no dienvidiem, dienvidrietumiem. Gaisa temperatūra naktī un dienā +2..+3 grādi.

Foto: no arhīva

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.