Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+2° C, vējš 2.87 m/s, R-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Klāt «Ondulat Cup 2004»

«Gada ievērojamākais brīdis Latvijas kērlingā ir klāt!» No 23. līdz 25. jūlijam Jelgavas ledus hallē norisināsies trešais starptautiskais turnīrs «Ondulat Cup 2004».

“Gada ievērojamākais brīdis Latvijas kērlingā ir klāt!” No 23. līdz 25. jūlijam Jelgavas ledus hallē norisināsies trešais starptautiskais turnīrs “Ondulat Cup 2004”.
Ņemot vērā kērlingistu palielināto interesi par šo turnīru un halles saimnieku atsaucību, šogad piedalīsies 30 komandu, informē Latvijas Kērlinga asociācijas prezidents Ansis Regža.
Notikumi sākās jau vakar ar semināru “Kērlinga spēles taktika un stratēģija” Pasaules Kērlinga federācijas pārstāvja Marka Kallana vadībā, bet šodien pulksten 19 Jelgavas Ledus hallē uz semināru “Kērlinga pamati” aicināti visi šīs spēles interesenti.
Piektdien no pulksten astoņiem rītā jau sāksies turnīrs, kurā redzēsim kērlingistus no Andoras, Baltkrievijas, Kanādas, Krievijas, Nīderlandes, Polijas, Skotijas, Somijas, Šveices un, protams, Latvijas.
“Neskatoties uz turnīra tradicionāli draudzīgo un labvēlīgo gaisotni, jāatzīmē, ka arī turnīra sportiskais līmenis būs audzis, jo piedalīsies gan Latvijas pēdējā čempionāta medaļnieki, ieskaitot pašreizējos kausa glabātājus un Latvijas čempionus “Jelgavas maiznieks” ar skipu Kārli Smilgu ierindā, gan Nīderlandes šāgada čempioni, gan Somijas čempioni ar divkārtējo Colin Campbell balvas ieguvēju un daudzkārtējo pasaules čempionātu dalībnieku Marku Ūsipāvalniemi priekšgalā,” A.Regža turpina uzskaiti, saucot pazīstamus vārdus no viesu komandām.
Šogad turnīra laikā paredzēti arī daži jaunumi. Tā piektdien, 23. jūlijā, pulksten 22 sāksies “Gadsimta mačs Latvija – Krievija”, bet sestdien pēc trešās spēles visas komandas veiks “Tee shot” metienus par “Ballantines” balvām.
Trīs apakšgrupas (A, B un C) sāks savas spēles attiecīgi pulksten 8, 10.30 un 13. Kopumā paredzēts, ka Jelgavas Ledus halles ledus “pārcietīs” 75 spēles, līdz svētdienas pēcpusdienā taps zināms jaunais “Ondulat Cup” un sudraba gredzenu ieguvējs.
***
Apakšgrupu sastāvi
A grupa
“ICE” ( LAT) – “UPN” (FIN”)
“Lauvas” (LAT) – “Scotland/Andorra Stars” ( SCO, AND)
“TA serviss” (LAT) – “Swiss Mystery Team” (SUI)
“Sudrabakmens” (LAT) – Media CC “Luferos” (POL)
“Jelgavas naiznieks” (LAT) – “Planeta lda” (RUS)
B grupa
“Muklājs” (LAT – “The Dutchies” (NED)
“Pērles” (LAT) – “Penicuik Saltires” (SCO)
“Samrode” (LAT) – “Swiss Mountain Curlers” (SUI)
“Rīgas roņi” (LAT – “Moskva” (RUS)
“Ondulat 2” (LAT) – “SKA Sanktpeterburg” (RUS)
C grupa
“Ledenes” (LAT) – “Loimaa CC” (CAN , FIN)
“Hanza Nekustamie Īpašumi” (LAT) – “Penicuik Rampants” (SCO)
“Jaguārs” (LAT) – “NIKE” (SUI, LAT, SCO)
“Pingvīni” (LAT) – Media CC “Vabank” (POL)
“Ondulat” (LAT) – “Union” (RUS)

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.