Pirmdiena, 11. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+10° C, vējš 1.47 m/s, D-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Latvijai – četras sudraba medaļas

Šodien Latvijā atgriežas pēdējie no Latvijas olimpiešiem, viņu vidū arī sudraba medaļnieki Viktors Ščerbatihs, šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis un Jeļena Rubļevska, kas startēja modernajā pieccīņā.

Šodien Latvijā atgriežas pēdējie no Latvijas olimpiešiem, viņu vidū arī sudraba medaļnieki Viktors Ščerbatihs, šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis un Jeļena Rubļevska, kas startēja modernajā pieccīņā.
“Ziņas” jau informēja par Latvijas sportistu startiem un rezultātiem Atēnās līdz 27. augusta pēcpusdienai. Piektdienas vakarā Staņislavs Olijars 110 metru barjerskrējiena finālā finišēja piektajā vietā, Jeļena Prokopčuka 10 000 metru skrējienā bija septītā, bet sudraba medaļu sev un trešo Latvijai izcīnīja Jeļena Rubļevska modernajā pieccīņā.
Latvijas startu Atēnās sestdien noslēdza šķēpmetēji, un 22 gadus vecais Vadims Vasiļevskis, kas spēļu atklāšanā nesa mūsu valsts karogu, savu debiju noslēdza ar olimpisko sudraba medaļu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.