Jelgavas cīņas kluba «Milons» sportists trenera Andra Vasiļjeva audzēknis Krists Kalniņš Somijas «Finnish open» turnīrā ieņēma augstāko vietu no tur startējušajiem Latvijas karatistiem.
Jelgavas cīņas kluba “Milons” sportists trenera Andra Vasiļjeva audzēknis Krists Kalniņš Somijas “Finnish open” turnīrā ieņēma augstāko vietu no tur startējušajiem Latvijas karatistiem.
A.Vasiļjevs “Ziņas” informē, ka sacensībās piedalījušies Baltijas jūras tuvējo valstu pārstāvji un tas noticis jau trīsdesmito reizi. Turnīrā varēja piedalīties sportisti no 16 gadu vecuma. Krists startēja kadetu grupā (16 – 17 gadus veci) svara kategorijā līdz 68 kilogramiem. Pavisam sportistam uz tatami nācās iziet piecas reizes. Pirmajā cīņā ar rezultātu 8:0 tīri uzvarēts Somijas pārstāvis. Otrajā nācās piekāpties (1:3) igaunim, kas bijis gadu vecāks. Cīņā par trešo vietu divreiz tīri uzvarēti Zviedrijas pārstāvji (5:0 un 4:0), pēc tam gūta uzvara arī pār Somijas sportistu (6:0). Pirmo vietu ieņēmis Igaunijas sportists, kuram Krists zaudēja priekšsacīkstēs.