Pirmdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds
weather-icon
+17° C, vējš 0.89 m/s, D vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Asā hronika

Negadījumā trīs cietušie. Sestdienas rītā ap pusdeviņiem Glūdas pagastā uz ceļa Pūri – Auce – Grīvaiši 1955. gadā dzimis automašīnas «Fiat Ducato» vadītājs nobrauca no ceļa grāvī un auto apgāzās.

Negadījumā trīs cietušie
Sestdienas rītā ap pusdeviņiem Glūdas pagastā uz ceļa Pūri – Auce – Grīvaiši 1955. gadā dzimis automašīnas “Fiat Ducato” vadītājs nobrauca no ceļa grāvī un auto apgāzās. Negadījumā cieta šoferis, 1991. gadā dzimis puisis un 1988. gadā dzimusi meitene. Policija veic negadījuma izmeklēšanu.
Nelikumīgi pieslēdzas naftas vadam
Svētdien policijas darbinieki konstatējuši nelikumīgu pieslēgumu naftas vadam Ventspils – Polocka 351. kilometrā. Policija veic izmeklēšanu.
Zog auto un bojā magnetolu
Naktī uz svētdienu Pasta ielā Jelgavā no kādas mājas pagalma pazudusi balta 1978. gadā ražota automašīna “Mercedes Benz”.
Savukārt svētdienas rītā laikā no 7 līdz 8, izsitot durvju stiklu, nezināmi ļaundari iekļuvuši automašīnā “Mitsubishi Lancer”, sabojājuši automagnetolu un aiznesuši tās paneli. Policija veic izmeklēšanu.
Ar varu atņem tālruni
Svētdien ap puspieciem no rīta Garozas un Veco strēlnieku ielas krustojumā nezināms vīrietis, lietojot spēku, 1984. gadā dzimušai sievietei nolaupījis mobilo tālruni.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.