Svētdiena, 29. marts
Aldonis, Agija
weather-icon
+9° C, vējš 1.03 m/s, DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Miris dziedātājs Frenks Sinatra

Ceturtdien 82 gadu vecumā slimnīcā Losandželosā no sirdslēkmes miris slavenais amerikāņu dziedātājs un kinoaktieris Frenks Sinatra.

Ceturtdien 82 gadu vecumā slimnīcā Losandželosā no sirdslēkmes miris slavenais amerikāņu dziedātājs un kinoaktieris Frenks Sinatra.
Frensiss Alberts Sinatra dzimis 1915. gada 12. decembrī Ņūdžersijas štata Hobokenas pilsētā itāliešu imigrantu ģimenē. Viņa tēvs bija ugunsdzēsējs un bokseris, bet māte strādāja bārā.
Kad Sinatra saņēma pirmo balvu kādā radioprogrammā, viņš kļuva par dziedātāju ceļojošā orķestrī. Sinatra strādāja arī par sporta reportieri, vēlāk pilnībā nodevās dziedāšanai un guva panākumus kā kinoaktieris. Lai gan viņam nebija pat vidējās izglītības, Sinatra kļuva par multimiljonāru.
1953. gadā Sinatra saņēma Oskara balvu par labākā otrā plāna lomu filmā «No šejienes līdz mūžībai» (From Here To Eternity). Viņš filmējies vairāk nekā 50 filmās. Sinatra izveidoja šovbiznesa firmu, kas pārdeva vairāk nekā 600 miljonus skaņudisku.
Dziedātāja populārāko hitu vidū ir «Strangers In The Night», «My Way» un «New York, New York».
Viņš bija precējies četras reizes: ar Nensiju Barbato 1939. gadā, ar aktrisi Evu Gārdneri 1951.gadā, ar Miu Ferovu 1966. gadā un ar komiķa Groučo Marksa atraitni Bārbaru Marksu 1976.gadā.
Dziedātājam ir trīs bērni no laulības ar Nensiju Barbato.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.