Trešdiena, 13. maijs
Valija, Ināra, Ina, Inārs
weather-icon
+14° C, vējš 2.74 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Top filma par pašvaldību vēlēšanām Jelgavā

Pirmsvēlēšanu ideju, solījumu un koncepciju raibums Jelgavā tiks iemūžināts dokumentālā filmā – šis laiks ieinteresējis Zemgales Nevalstisko organizāciju centru sadarbībā ar Konrada Adenauera fondu veidot filmu par pašvaldības vēlēšanām Jelgavā.

Pirmsvēlēšanu ideju, solījumu un koncepciju raibums Jelgavā tiks iemūžināts dokumentālā filmā – šis laiks ieinteresējis Zemgales Nevalstisko organizāciju (NVO) centru sadarbībā ar Konrada Adenauera fondu veidot filmu par pašvaldības vēlēšanām Jelgavā.
Projektā paredzēts sagatavot 25 minūšu garu videofilmu par politisko partiju darbību mūsu pilsētā pašvaldību vēlēšanu laikā un pirms tam. Filma paredzēta kā mācību materiāls skolām, tomēr no 1. aprīļa to NVO atbalsta centra telpās Uzvaras ielā 8 varēs noskatīties arī citi interesenti.
Darbs pie filmas uzņemšanas notiek no 1. marta. To uzņem jelgavnieks Māris Martinsons. Projekta izmaksas ir 1500 latu, no tiem 1000 latu ir Konrada Adenauera fonda finansējums, bet 500 – NVO atbalsta centra līdzfinansējums.
Filma “Pašvaldību vēlēšanas Jelgavā 2005” ir kā turpinājums jauniešu pētījumam par partiju aktivitātēm mūsu pilsētā vēlēšanu starplaikā un “vienkāršajam vēlētājam”, iespējams, varētu kalpot nākamajām vēlēšanām pēc četriem gadiem noderīgiem secinājumiem.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.