Mazgātāji. Beidzot konkretizējušās runas par to, ka ar dažu Latvijas banku starpniecību notiek «netīrās naudas» atmazgāšana.
Mazgātāji
Beidzot konkretizējušās runas par to, ka ar dažu Latvijas banku starpniecību notiek “netīrās naudas” atmazgāšana. ASV Valsts kase noteikusi divas Latvijas bankas – “VEF banku” un “Multibanku” – kā finanšu institūcijas, kas rada “primāras bažas par naudas atmazgāšanu”. Saistībā ar šo lēmumu ASV Valsts kase ierosinājusi pieņemt noteikumus, kas aizliegs ASV finanšu institūcijām atvērt, uzturēt, administrēt vai pārvaldīt jebkādus šo divu banku korespondentkontus ASV.
Atkal pie urnām
Centrālā vēlēšanu komisija oficiāli izsludinājusi savu lēmumu par atkārtotu pilsētas domes vēlēšanu rīkošanu Rēzeknē šā gada 20. augustā. Tiesa iepriekš bija apmierinājusi vairāk nekā 40 Rēzeknes Domes deputātu kandidātu prasību anulēt pašvaldību vēlēšanu rezultātus, jo bija notikusi vēlētāju balsu uzpirkšana. Tajā vaino nesen dibināto partiju “Jaunais centrs”.
Sveiciens dzimumdienā
Septiņdesmitajā dzīves un vienlaicīgi arī darba jubilejā Rīgas Zooloģiskajā dārzā tika sveikts Misisipi aligators Čabulītis. Jubilārs, neraugoties uz cienījamo vecumu, vēl jūtas jauns un mundrs. Izrādās, viņš ir viens no vecākajiem pasaules zoodārzos. Divas reizes nedēļā Čabulītis notiesā pusotra kilograma liellopu gaļas un nedēļā vēl piedevām vienu vistu.