Sarkanā Krusta Jelgavas un rajona komiteja vakar sāka līdzekļu vākšanas kampaņu ar mērķi palīdzēt trūcīgo pilsētas un rajona ģimeņu pirmklasniekiem tikt pie savas pirmās skolas somas.
Sarkanā Krusta Jelgavas un rajona komiteja vakar sāka līdzekļu vākšanas kampaņu ar mērķi palīdzēt trūcīgo pilsētas un rajona ģimeņu pirmklasniekiem tikt pie savas pirmās skolas somas.
Par akcijā “Pirmklasnieka soma” saziedotajiem līdzekļiem tiks iegādātas un dāvinātas somas bērniem, kuri šogad sāks mācību gaitas. “Līdzekļus vācam mūsu organizācijas trūcīgajiem biedriem. Ar Sociālo lietu pārvaldes starpniecību uzzināsim arī par citām ģimenēm, kurām neklājas viegli. Atsaucīgākos ziedotājus vēlamies nosaukt publiski,” stāsta Sarkanā Krusta Jelgavas un rajona komitejas izpilddirektore Inta Rulle.
Ziedojumu vākšanas akcija tika atklāta Jelgavas poliklīnikas Baltajā aptiekā. Tieši nedēļu ziedotāji būs gaidīti tur, bet jau nākamajā pirmdienā urna ceļos tālāk. Plānots, ka līdz 10. jūlijam ik nedēļu tā “iegriezīsies” citā pilsētas organizācijā.
Sarkanā Krusta Jelgavas un rajona komitejas valdes priekšsēdētājs Andris Zīverts stāsta par Liepājas kolēģu akciju “Uz skolu pilnu somu”, kurā trūcīgākajām liepājnieku ģimenēm ziedota ne vien nauda, bet arī mācību līdzekļi. “Kādēļ gan līdzīgas aktivitātes nevarētu notikt arī Jelgavā? Ja katrs ziedotu kaut tikai dažus santīmus, jau varētu runāt par rezultātu,” pārliecināts A.Zīverts.