Piektdiena, 10. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla
weather-icon
+-1° C, vējš 2.09 m/s, ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Izklaide kā ļaunprātība

Pagājušās nedēļas nogalē vairākās vietās Jelgavā diennakts tumšajā laikā izgāztas un sabojātas ceļa zīmes, bet Pasta un Raiņa ielas krustojumā kāds pagaidām nenoskaidrots autovadītājs uzbraucis luksoforam un to apgāzis.

Pagājušās nedēļas nogalē vairākās vietās Jelgavā diennakts tumšajā laikā izgāztas un sabojātas ceļa zīmes, bet Pasta un Raiņa ielas krustojumā kāds pagaidām nenoskaidrots autovadītājs uzbraucis luksoforam un to apgāzis.
Kā “Ziņas” informēja Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Ieva Sietniece, ceļa zīmju bojājumi Mātera ielā policijā reģistrēti sestdienas rītā ap pulksten 5.40. Aģentūras “Pilsētsaimniecība” satiksmes drošības speciāliste Dzidra Staša pastāstīja, ka Mātera ielas remontdarbu laikā arī par ceļa zīmju uzturēšanu atbildīga remontdarbu veicēja – ceļu būvniecības sabiedrība (CBS) “Igate”. Firmai uzdots norādes atjaunot. CBS “Igate” būvdarbu vadītājs Harijs Jēkabsons, komentējot notikušo, atklāja, ka zīmju atjaunošana izmaksājusi aptuveni 200 latu. “Tas uzņēmumam rada zaudējumus, SIA “Igate” apsver iespējas, kā izlietoto naudu atgūt,” teica H.Jēkabsons.
Policija noskaidro arī autovadītāju, kas svētdienas rītā pulksten 4.40 Raiņa un Pasta ielas krustojumā apgāza luksoforu. Vakar no rīta pārējie luksofori tika ieslēgti dežūrrežīmā, līdz ar to, pēc Dz.Stašas teiktā, satiksme visvairāk bija apgrūtināta gājējiem. Luksofora atjaunošanas darbus veica SIA “Mītavas elektra”. Lai gan precīza izmaksu tāme vēl nav aprēķināta, jau zināms, ka remontdarbi aģentūrai “Pilsētsaimniecība” izmaksājuši vairākus simtus latu.
Pagaidām aizdomās par ceļa zīmju un luksofora apgāšanu neviena persona nav aizturēta. Policija veic izmeklēšanu.
Dz.Staša pastāstīja, ka nedēļas nogalē arī citviet pilsētā sagrozītas un bojātas ceļa norādes. Savukārt H.Jēkabsons pieļauj, ka Mātera ielā “trakojuši” skolēni. Jāpiebilst, ka lielā daļā skolu piektdien tika svinēts Pēdējais zvans.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.