Piektdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
weather-icon
+7° C, vējš 1.9 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Kur pilsētā iekārtot pastaigu laukumus suņiem?

Kārlis, skolotājs: Grūti pateikt. Pagaidām labāk suņus atstāt sētās, jo mūsu iedzīvotājiem nav tik augsts kultūras līmenis kā, piemēram, Anglijā, kur aiz suņiem nekas nepaliek. Vispirms jāaudzina saimnieki.

Kārlis, skolotājs:
Grūti pateikt. Pagaidām labāk suņus atstāt sētās, jo mūsu iedzīvotājiem nav tik augsts kultūras līmenis kā, piemēram, Anglijā, kur aiz suņiem nekas nepaliek. Vispirms jāaudzina saimnieki.
Kristaps, ārsts:
Ar vienu laukumu nebūs līdzēts, tomēr varbūt variants būtu teritorija aiz Jelgavas pils. Iespējams, šādi laukumi nav vajadzīgi, bet jāaudzina suņu saimnieki.
Velta, pensionāre:
Man suņa nav, tomēr esmu pārliecināta, ka laukumi to pastaigām jāierīko. Vai suņus uz tiem kāds vedīs? Uzskatu, ka nevīžīgie dzīvnieku saimnieki jāsoda.
Inta, auklē bērniņu:
Dzīvoju laukos, tur mans suns izskraidās, nevienam netraucējot. Jelgavā pastaigu laukumu varētu ierīkot, piemēram, RAF masīvā. Centrā to nevajadzētu veidot.
Inta, mācās kursos:
Tā kā suņiem jāizskrienas, salā aiz Jelgavas pils tādu laukumu varētu iekārtot. Pašvaldībai vajadzētu nopietnāk risināt šo jautājumu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.