casibom giriş casibom bahsegel jojobet

“FS Jelgava” meitenes Tukumā piedzīvo pirmo zaudējumu

“FS Jelgava” meiteņu futbola komanda svētdien izbraukumā Sieviešu 1. līgas 10. kārtā piedzīvoja savu pirmo zaudējumu čempionāta, piekāpjoties “FK Tukums 2000/FC Talsi” pretiniecēm ar rezultātu 2:3 (1:2; 1:1). Abus vārtus jelgavnieču labā guva komandas kapteine Ketija Daukšte.

Pirmajā sezonas savstarpējā spēlē abas komandas aizvadīja saspringtu cīņu, kura noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 0:0. Otrā spēle nebija mazāk saspringta, bet diemžēl noslēdzās ar “FS Jelgava” meiteņu pirmo sezonas zaudējumu.

Tukumniece Laura Strautiņa jau 5. spēles minūtē atklāja rezultātu, raidot bumbu Elzas Renātes Strazdiņas sargātos vārtos. Spēles 19. minūtē “FS Jelgava” meiteņu komandas kapteine Ketija Daukšte precīzi izpildīja soda sitienu un izlīdzināja rezultātu.

Pirmā puslaika pēdējā minūtē “FK Tukums 2000/FC Talsi” spēlētājā atkārtoti izvirzīja spēles vadībā, noslēdzot pirmo cīņas nogriezni ar rezultātu – 1:2.

Spēles 70. minūtē tukumniece Sintija Bruce- Meire panāca divu vārtu pārsvaru, kuru jelgavniecēm neizdevās pilnībā dzēst. 86. minūtē “FS Jelgava” meiteņu komandas kapteine Ketija Daukšte spēja atgūt vienus vārtus, bet ar to bija par maz, lai panāktu neizšķirtu rezultātu – 2:3.

“FS Jelgava” meiteņu komanda joprojām ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, bet zaudējums samazināja to pārsvaru pār otrā vietā esošo “Skanstes SK”. 8. septembrī jelgavnieces savās mājās tiksies ar pretiniecēm no “Rēzeknes BJSS”, kuras pirmajā aplī spēja pārspēt ar minimālu pārsvaru 1:0.