casibom giriş casibom bahsegel jojobet

“FS Jelgava-2” ar uzvaru sāk otro čempionāta posmu (FOTO)

Virslīgas dublieru komanda “FS Jelgava-2” savās mājās ar rezultātu 5:2 (3:1; 2:1) pārspēja viesu vienību “FK Beitar/Riga Mariners”, veiksmīgi uzsākot “Altero.lv LIIG” čempionāta otro posmu spēcīgajā “A” grupas turnīrā.

Dublieriem šajā spēlē devās palīgā Virslīgas rezervisti Andris Liepnieks, Valters Laiviņš, Ādams Dreimanis, Ralfs Šitjakovs, ka arī debitēja pussargs Amars Haidara (Mauritānija) un vārtsargi Toms Leitis, Delejs Sandei Alampasu (Nigērija).

Uzreiz varēja pamanīt, ka “FS Jelgava-2” šosezon pirmo reizi sastapās ar pretinieku, kurš aktīvi veic spiedienu uz spēlētājiem cīņā par bumbu. Jau 9. spēles minūtē viesu aktivitāte atnesa tiem panākumu, jo pēc stūra sitiena Vladislavs Grigjans ieraidīja bumbu Toma Leiša sargātos vārtos.

“FS Jelgava-2” galvenais treneris Valērijs Redjko dzina savus audzēkņus uz priekšu un jau 20. minūtē, pēc Ralfa Šitjakova piespēles, Ādamam Dreimanim izdevās rezultātu izlīdzināt. 43. minūtē Amars Haidara precīzi piespēlēja bumbu uz pretinieku soda laukumu, kur Ralfs Šitjakovs tās lidojumu mainīja uz vārtu tīklu, izvirzot jelgavniekus vadībā.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā jelgavnieki veica kārtējo uzbrukumu un lika viesu spēlētājam Ingusam Makovskim ieraidīt bumbu savos vārtos – 3:1.

Otrā puslaika sākumā “Beitar/Riga Mariners” spēlētāji ar aktīvi darbību lika laukuma saimniekiem zaudēt bumbu pie sava soda laukuma un 48. minūtē Artjoms Pavlovksis atgrieza spēlē intrigu un iedeva papildus motivāciju saviem komandas biedriem – 3:2.

Nervozu spēles gaitu izdevās lauzt spēles 55. minūtē, kad Ralfs Šitjakovs guva savus otros vārtus šajā cīņā. Turpinājumā komandu treneri veica plašas maiņas savos sastāvos, ieskaitot arī vārtsargus.

Abas komandas turpināja aktīvu spēli un abas izveidoja labus vārtu gūšanas momentus. 70. minūtē Ralfs Burkāns izpildīja 11. metru soda sitienu, bet trāpīja vārtu stabā. Ralfam vēl bija vairāki gūšanas momenti, bet pārspēt viesu vārtsargu viņam neizdevās.

Toties ar šo uzdevumu spēles 78. minūtē tika galā Kristers Zuševics, kurš panāca spēles gala rezultātu – 5:2. “Beitar/Riga Mariners” centās veidot pretuzbrukumus līdz spēles beigām un izveidoja ļoti bīstamas situācijas pie jelgavnieku vārtiem, bet vārtsargam Alampasu paveicās palikt “sausā”.

Arī nākošo spēli “FS Jelgava” dublieri aizvadīs uz mājas laukuma, 31. augustā plkst. 14:00 tiekoties ar FK “Aliance” vienību.