Brazīlijas futbola izlases līderis Ronaldo pirms finālspēles pasaules čempionātā pārcietis epilepsijas lēkmi, paziņoja futbolista istabas biedrs Francijā Roberto Karloss.
Brazīlijas futbola izlases līderis Ronaldo pirms finālspēles pasaules čempionātā pārcietis epilepsijas lēkmi, paziņoja futbolista istabas biedrs Francijā Roberto Karloss. «Kad es izdzirdēju, ka tie bijuši tikai krampji, es nodomāju, ka tas ir ļoti savādi, bet vēlāk gan no ārstiem, gan no citiem izdzirdēju, ka tā bijusi epilepsijas lēkme,» preses konferencē pastāstīja Karloss.
Karloss, kurš spēlē Spānijas virslīgas komandā Madrides «Real», pastāstīja, ka lēkme ilgusi 30 līdz 40 sekundes un tā notikusi tikai dažas stundas pirms finālspēles ar Francijas izlasi, kurai brazīļi piekāpās ar 0:3.
Brazīlijas izlases un arī Ronaldo pārstāvētās komandas Milānas «Inter» ārsti gan apgalvo, ka futbolistam nekas nekaišot. «Tas, kā Ronaldo ķermenis raustījās un ka no viņa mutes tecēja siekalas, liek man domāt, ka tie nebija vienkārši krampji,» teica Karloss.
Daži informācijas avoti vēsta, ka izlases aizsargs Cēzars Sampaijo lēkmes laikā izglābis Ronaldo dzīvību, kad tas gandrīz vai aizrijies ar savu mēli.