Pilsētā katra daudzdzīvokļu māja ir pieslēgta pie kolektīvās jeb kopējās televīzijas antenas, ar kuru daļa pilsētas iedzīvotāju redz tikai divas, labākajā gadījumā četras televīzijas programmas.
Pilsētā katra daudzdzīvokļu māja ir pieslēgta pie kolektīvās jeb kopējās televīzijas antenas, ar kuru daļa pilsētas iedzīvotāju redz tikai divas, labākajā gadījumā četras televīzijas programmas.Taču citās Latvijas pilsētās var redzēt krietni vairāk televīzijas kanālu.
SIA «Modulis M» pārvaldnieks Vadims Šušpanovs sacīja, ka par televīzijas antenu iekārtām pilsētā atbild Ne-kustamā īpašuma pārvalde. Naudas trūkuma dēļ tā nevar atļauties iegādāties kvalitatīvākus aprīkojumus un iedzīvotājus nodrošināt ar visu valstī esošo televīziju kanālu pieejamību.
Tirgū piedāvātais poļu antenu klāsts, kas labi darbojas tikai decimetru diapozonā, rosinājis tās iegādāties ne vienam vien iedzīvotājam. Daudzviet māju jumti, lodžijas un palodzes ir «nokarinātas» ar antenu kaudzēm.
V. Šušpanovs sacīja, ka šajā sakarā nekāds ierobežojums no Nekustamo īpašumu pārvaldes nav bijis, tādēļ katrs var brīvi rīkoties.
Naudīgākie iedzīvotāji var atļauties izmantot «Baltcom» televīzijas pakalpojumus, kas par attiecīgu samaksu nodrošina visu valsts programmu pieejamību.