Elejas pagasta padome noklausījās Elejas vidusskolas direktores S.Balodes un bērnudārza «Kamenīte» vadītājas G.Galviņas informāciju par pagasta izglītības iestāžu gatavību 1998./99. mācību gadam.
Elejas pagasta padome noklausījās Elejas vidusskolas direktores S.Balodes un bērnudārza «Kamenīte» vadītājas G.Galviņas informāciju par pagasta izglītības iestāžu gatavību 1998./99. mācību gadam.
Pagasta padome iedalīja līdzekļus policijai, veselības aprūpei, kultūrai un sportam, kā arī precizēja izdevumus neparedzētiem gadījumiem.
Apstiprināja grozījumus 1998. gada pamatbudžetā: izdevumu daļu palielināja par 7066,39 latiem, līdz ar to budžeta izdevumu kopsumma ir 412091,39 lati.
Piešķīra pabalstu:
apkurei 1. grupas invalīdei B.Cimermanei;
pacienta iemaksas segšanai, ārstējoties slimnīcā, S.Savenkovam, A.Ozoliņai, V.Ruskulei, I.Baraņukai;
veselības apdrošināšanas polises iegādei 25 procentu apmērā no tās vērtības S.Jeļistratovam;
skolas piederumu iegādei V.Polivaitei, I.Kutņahovai, S.Voroncovai, A.Ozoliņai.
No sociālās palīdzības pabalstiem trūcīgajiem iedzīvotājiem 200 latu novirzīja uz sociālās palīdzības dienesta iedaļu komandējumiem.
Padome nolēma nepārņemt valsts akciju sabiedrības «Latvijas dzelzceļš» dzīvojamās mājas pagasta valdījumā, kamēr nav segti visi izdevumi šo māju sagatavošanai privatizācijai un iesniegti visi dokumenti par šo dzīvojamo fondu.
Tika piešķirts dzīvoklis B.Pundurei Elejā, Gaismas ielā 3 20.
Sakarā ar neapmierinošu kurināmā sagādi un iepirkšanu pašvaldības uzņēmuma «Komunāldienests» direktoram O.Kalniņam par kurināmā sagādi jāziņo dzīvokļu komitejas sēdē 1. oktobrī.
Katlumāju un siltumtrasu pieņemšana notiks 5. oktobrī.
Pagasta bilancē pārņēma autoceļu Beverīnas Dimjauti.
Sakarā ar 7. Saeimas vēlēšanām, kas notiks 3. oktobrī, izveidot vēlēšanu iecirkni Elejas pagasta padomes telpās Dārza ielā 5. Tālrunis 3061205.