Pirmdien pilsētas kultūras namā karalienes tumsas valstībā notika rajona padomes mākslinieciskās jaunrades centra organizēts pasākums «Poētiskā kafejnīca».
Pirmdien pilsētas kultūras namā karalienes tumsas valstībā notika rajona padomes mākslinieciskās jaunrades centra organizēts pasākums «Poētiskā kafejnīca».
Šoreiz «Poētiskās kafejnīcas» tēma bija «Nakts», par kuras nosaukumu vēl pērn bija vienojušies paši skolēni. Pasākums notika jau trešo gadu pēc kārtas, un tajā piedalījās 8 12. klašu skolēni no Kalnciema, Vircavas, Kaigu, Platones, Teteles, Glūdas, Līvbērzes, Vilces un Aizupes skolām. Kopā bija sanākuši jaunieši, kam sirdij tuva ir mūzika un dzeja, bet savā skolā viņi varbūt nekad nav uzdrošinājušies to skaļi lasīt vai deklamēt. Šoreiz pasākumā piedalījās arī divas krievu valodā runājošu bērnu grupas. Katrai skolai vajadzēja sniegt savu priekšnesumu. Noslēgumā paši bērni tos izvērtēja un noteica viņuprāt centīgāko un labāko skolu titulu ieguvējus. Par tādām kļuva Aizupes pamatskola, kā arī Kaigu un Vircavas vidusskolas. Uz pasākumu bija uzaicināti arī viesi Jelgavas Jaunā teātra aktieris un dzejnieks Igors Kalnājs, kā arī brāļi Juris un Ģirts Vizbuļi, kuru sniegumā skanēja jauki sirsnīgas dziesmas.
Pēc skolēnu pieprasījuma nākamā «Poētiskā kafejnīca» iecerēta jau pavasarī, bet jaunieši tai gatavosies par tēmu «Soli pa solim».