Svētdiena, 14. decembris
Auseklis, Gaisma
weather-icon
+0° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Norvēģijas skolēni brīnās par «Tonusu»

Brīvlaikā Jelgavas 1. ģimnāzijā viesojās ciemiņi no Norvēģijas, pārsvarā ­ skolēni.

Brīvlaikā Jelgavas 1. ģimnāzijā viesojās ciemiņi no Norvēģijas, pārsvarā ­ skolēni.
Otrdienas vakarā priekšnesumus ciemiņiem rādīja skolas teātris, ansamblis, dejotāji. Pēc tam bija diskotēka, kurā visi draudzīgi lēkāja, dejoja un darīja vēl dažādas lietas.
Norvēģu skolēni dzīvoja pie mūsu skolas vecāko klašu audzēķniem. Kā uzskata Edgars Vītoliņš un Aija Bīrova no 11.m klases, šādas skolēnu savstarpējās sadarbības vajadzētu daudz vairāk. Pie Aijas dzīvoja Pjērs, bet pie Edgara ­ Mariana. Viņi sarunājās angliski un mācīja viens otram savu valodu. Vakaros norvēģu skolēnus veda arī uz «Tonusu», par ko viņi bijuši ļoti pārsteigi ­ pie viņiem tādu klubu neesot.
Norvēģi domājuši, ka mūsu pilsētas ir ļoti lielas un ka Latvijā viss ir daudz lētāks nekā Norvēģijā.
1. ģimnāzijas skolēni un skolotāji uz Norvēģiju posīsies pavasarī.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.