Svētdiena, 14. decembris
Auseklis, Gaisma
weather-icon
+0° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Mārtiņš ģimenē rada svētku izjūtu

Mārtiņdiena atnākusi ar pirmo sniegu. Šovakar gandrīz katrā mājā tiks svinēti svētki, bet ģimenēs, kur ir kāds Mārtiņš, Mārcis vai Markuss, būs dubultsvētki.

Mārtiņdiena atnākusi ar pirmo sniegu. Šovakar gandrīz katrā mājā tiks svinēti svētki, bet ģimenēs, kur ir kāds Mārtiņš, Mārcis vai Markuss, būs dubultsvētki.
Arī trīsgadīgais jelgavnieks Mārtiņš Cibulis šodien tiek mīļi sveikts vardadienā. Dāvanā puisēns vislabprātāk saņemtu garus krāsainos zīmuļus vai mašīnu. Mārtiņš stāsta, ka apmeklējot dažādus pulciņus Jundā, tur viņš dancojot, dziedot un zīmējot. Kad nav jābūt nodarbībās, Mārtiņš māmiņai palīdzot pieskatīt un auklēt mazo māsiņu Anci. Vēl viņam ļoti patīkot spēlēties ar Teri ­ suni, kurš sēžot kā cilvēks, kad sagriboties ēst.
Mārtiņam vismīļākais ēdiens esot sviestmaize ar desu. Puisēns zina, ka māmiņu sauc Laila, bet tēta vārds tā arī esot ­ tētis.
Mārtiņa mamma teica, ka vārds dēlam izvēlēts ar nolūku, lai ģimenē tiktu izjusta īsta Mārtiņdiena. Arī šogad tajā būs svētku cepetis un torte un, protams, vārdadienas dāvaniņa.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.