Atmodas ielas 76. mājas iedzīvotāji lūdza «Ziņas» noskaidrot, kāpēc Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvaldes atsūtītajā rēķinā nav atzīmes par aukstā ūdens maksājumiem.
Atmodas ielas 76. mājas iedzīvotāji lūdza «Ziņas» noskaidrot, kāpēc Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvaldes atsūtītajā rēķinā nav atzīmes par aukstā ūdens maksājumiem. «Ūdensvada un kanalizācijas saimniecības» darbinieki teikuši, ka visi dokumenti nodoti Nekustamā īpašuma pārvaldei.
Pārvaldes galvenā grāmatvede Dagnija Jansone «Ziņām» paskaidroja, ka ŪKS nodevusi dokumentāciju labi ja par pusi no visām 530 NĪP pārziņā esošajām mājām. Visiem, kas saņēmuši rēķinus bez norādēm par aukstā ūdens maksājumiem, par oktobrī patērēto ūdeni jānorēķinās ar ŪKS abonentu grāmatiņām tāpat kā līdz šim.