Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla
weather-icon
+7° C, vējš 2.68 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Aicina «Skanošais kvartets»

Tuvojoties gada skaistākajam laikam Adventei un Ziemassvētkiem, četri Jelgavas mūziķi apvienojušies, lai cilvēkiem piedāvātu skaistas melodijas profesionālā un izjustā izpildījumā.

Tuvojoties gada skaistākajam laikam Adventei un Ziemassvētkiem, četri Jelgavas mūziķi apvienojušies, lai cilvēkiem piedāvātu skaistas melodijas profesionālā un izjustā izpildījumā.
Jau trešo gadu viņi ir kopā: daudzu jelgavnieku iemīļotais Jānis Kurševs, kamerkora «Mītava» diriģente un neskaitāmu koru dalībniece Agija Pizika, Ingūna Kanceviča, kas vienlīdz labi pazīstama gan bērniem, gan pieaugušajiem, un jaunais talants Endijs Rozenbergs.
Mūziķu balsis, saplūdušas ar ģitāras rāmo skanējumu, padarīs gaišu ikvienu sarīkojumu, jo klasiskās un arī netradicionālās, bet jautru noskaņu pilnās kompozīcijas iederas ikvienā pasākumā. Ja arī jūs vēlaties ienest svētku noskaņu savā mītnē, sazinieties ar viņiem pa telefoniem 3022479 vai 9670423!

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.