Ceturtdiena, 12. marts
Aija, Aiva, Aivis
weather-icon
+6° C, vējš 1.99 m/s, D vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ar atklāšanas ballīti sevi piesaka jauns džudo klubs “KIN”

Jelgavā darbību sācis jauns olimpiskā sporta veida džudo klubs “KIN” (tulkojumā no japāņu valodas – “zelts”). Kluba atklāšana Jelgavas 6. vidusskolā pulcēja ap 100 cilvēku, informē tā dibinātāja Marina Mazure, kas pati ir džudo melnās jostas īpašniece un sambo sporta meistare. 
Džudo klubā “KIN” nodarbības notiek vairākās grupās – ģimenes (trīs līdz četrus gadus veciem bērniem), jaunākajā (piecus līdz septiņus gadus veciem bērniem), vidējā (septiņus līdz deviņus gadus veciem bērniem) un vecākajā (10+ un 16+ jauniešiem, kā arī pieaugušajiem). Klubs piedalās gan vietējā mēroga, gan starptautiskās sacensībās, kā arī plānots organizēt sabiedriskas nozīmes projektus, kas popularizētu džudo un veselīgu dzīvesveidu.
Džudo kluba ”KIN” nodarbības notiek 6. vidusskolas telpās. 

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.