Pirmdien ap pulksten 16 kāds autovadītājs konstatēja, ka Jelgavā, Akadēmijas ielā pretī Unibankai, nozagta viņa automašīna «Audi 100».
Nozog automašīnu
Pirmdien ap pulksten 16 kāds autovadītājs konstatēja, ka Jelgavā, Akadēmijas ielā pretī Unibankai, nozagta viņa automašīna «Audi 100». Tumši zilās mašīnas numurs ir CH 7321.
Mašīnas īpašniekam nodarīti 2000 latu zaudējumi.
Nozog mapi un portfeli
8. februārī gandrīz vienlaikus notikušas divas zādzības. Pulksten 11.40 Zebrenes iedzīvotāja pamanīja, ka no automašīnas VAZ 2101, kura atradās Dobelē, Viestura ielā, paņemta mape ar dokumentiem, bet pulksten 12 Centrālajā bibliotēkā kādai aureniecei nozagts portfelis ar naudu un dokumentiem.
Puiku sakož svešs suns
Otrdien Jaunsvirlaukas pagastā 12 gadus vecu zēnu sakodis nezināms suns. Puika ar kostām brūcēm labajā apakšstilbā nogādāts slimnīcā.
Vīrieši negrib dzīvot
Otrdien Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem kārtējo reizi vajadzēja braukt pie kāda 24 gadu veca vīrieša, kurš atkal bija mēģinājis izdarīt pašnāvības mēģinājumu. Šoreiz viņš bija iedzēris etiķi. Slimnieks ar mutes dobuma ķīmiskiem apdegumiem nogādāts slimnīcā.
Kāds cits vīrietis – 44 gadus vecs – pašnāvības nolūkos griezis sev vēnas. Cietušais ar
grieztām brūcēm labajā apakšdelmā nogādāts slimnīcā.
Sadeg kokmateriāli
9. februārī pēc pulksten septiņiem vakarā Auru pagasta «Palejās» aizdegās šķūnis, kurā atradās kokmateriāli. Saimniekam radušies 400 latu lieli zaudējumi