Svētdien Sidrabenes pagastā kāda 54 gadus veca sieviete iedzērusi etiķa esenci.
Iedzer etiķa esenci
Svētdien Sidrabenes pagastā kāda 54 gadus veca sieviete iedzērusi etiķa esenci. Kāpēc viņa to darījusi, sieviete nestāsta. Cietusī smagā stāvoklī nogādāta reanimācijas nodaļā.
Izglābj kaķīti
Sestdien, 24. aprīli, Jelgavas ugunsdzēsēji palīdzēja nelaimē nokļuvušam kaķēnam. Dzīvnieciņš bija uzrāpies kādā Lielās ielas kokā un vairs nespēja tikt lejā, tomēr pēc glābēju ierašanās viss beidzās laimīgi.
Nozog automašīnu
Naktī uz 25. aprīli no Ganību ielas 60. nama pagalma nezināmas personas nozaga automašīnu «Moskvič 2140». Zaļās krāsas automašīnas valsts numurs ir AG 8242.
Sadeg siens
24. aprīli Vilces pagasta Ziedkalnē pie mājām «Līči» dega desmit tonnas salmu.
Neievēro darba laiku
Svētdien municipālā policija saņēma iedzīvotāju sūdzības par to, ka «Pasaules atrakciju parks» neievēro Domes noteikto darba laiku. Svētdienās atrakciju parka darba laiks ir līdz pulksten 21, taču tas darbojies līdz 23. Pēc iedzīvotāju sūdzības municipālā policija sastādīja aktu par Domes noteiktās kārtības neievērošanu.
Parka vadību var sodīt administratīvi.