Pirmdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris
weather-icon
+6° C, vējš 2.02 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

ASĀ HRONIKA

Avārijā iet bojā vīrietis.

Avārijā iet bojā vīrietis
Piektdien ap vienpadsmitiem rītā Garozas ielā kāds iereibis vieglās automašīnas šoferis ietriecies kokā. Notikuma vietā gāja bojā 25 gadu vecs vīrietis, bet 43 gadu vecs vīrietis slimnīcā nogādāts ar smagām traumām. trešais braucējs no notikuma vietas aizbēga.
Mašīna ietriecas kombainā
Pirmdienas vēlā vakarstundā Lielvircavas centrā kāda vieglā automašīna ietriekusies stāvošā kombainā. Negadījumā cieta trīs cilvēki: 20 gadus veca sieviete slimnīcā nogādāta ar galvas sasitumu un sistu brūci kaklā, 32 gadus vecam vīrietim konstatēts galvas sasitums, brūce kreisajā ausī un pleca sasitums, bet 25 gadu veca sieviete uz slimnīcu aizvesta ar smadzeņu satricinājumu. Visi braucēji bija alkohola reibumā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.