Apzog saimniecības ēku. Trešdien ap pulksten 14 konstatēts, ka saimniecības ēkai kādā Cepļu ielas mājā izsists logs un no tās paņemtas dažādas saimniecībā vajadzīgas mantas.
Apzog saimniecības ēku
Trešdien ap pulksten 14 konstatēts, ka saimniecības ēkai kādā Cepļu ielas mājā izsists logs un no tās paņemtas dažādas saimniecībā vajadzīgas mantas. Zaudējumi vēl tiek precizēti.
Nedienas ar suņiem
Agroķīmiķu ielā pie 15. mājas agrā pēcpusdienā svešs suns sakodis 1968. gadā dzimušu vīrieti. Arī pie Palu ielas 11. mājas skraidījis agresīvs vilku šķirnes suns. Ierodoties pašvaldības policijai, tas ieskrējis mājas pagalmā. Kārtības sargi suņa saimnieci uzaicinājuši, lai lemtu par administratīvo pārkāpumu.
Savukārt privātmājā Meiju ceļā kāda nama saimnieka radinieks mājas priekšnamā atradis ar cirvi sacirstu suņa līķi. Tas nogādāts ekspertīzei veterinārajā klīnikā. Pēc tās atzinuma policija lems par turpmāko rīcību.
Netiek galā ar velosipēdu
Ap vienpadsmitiem vakarā Kalnciemā, Jelgavas ielā iereibis vīrietis ar velosipēdu iebraucis pretējā braukšanas joslā un sadūries ar pretimbraucošo automašīnu «Volkswagen». Vīrietis guvis sasitumus, bet ārstēties nolēmis ambulatori.
Ar pliku vēderu sniegā
Trešdien ap pulksten diviem dienā ātrā palīdzība devusies uz Bērza kapiem, kur sniegā ar pliku vēderu gulējusi apmēram 40 gadu veca sieviete. Mediķi viņai konstatējuši stipru alkohola reibumu, vispārēju organisma atdzišanu un nogādājuši slimnīcā. Tā kā Uzņemšanas nodaļā viņa sākusi lamāties necenzētiem vārdiem un traucēt personāla darbu, Pašvaldības policija nemiera cēlāju nogādājusi atskurbtuvē.