Otrdiena, 12. maijs
Valija, Ināra, Ina, Inārs
weather-icon
+19° C, vējš 1.79 m/s, D vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Celtnieki nodod laboratorijas atslēgas

Pārtikas tehnoloģijas fakultātē veikts kapitālais remonts, uzstādīti galdi un skapji pils telpā, kur turpmāk atradīsies laboratorija, kas paredzēta pārtikas produktu iepakojuma un kvalitātes pārbaudei uzglabāšanas laikā.

Pārtikas tehnoloģijas fakultātē veikts kapitālais remonts, uzstādīti galdi un skapji pils telpā, kur turpmāk atradīsies laboratorija, kas paredzēta pārtikas produktu iepakojuma un kvalitātes pārbaudei uzglabāšanas laikā. Kā skaidro profesore Lija Dukaļska, laboratorijas izveidošanas izmaksas pārsniedz 60 tūkstošus latu, zināmu daļu no tām dod ES. SIA “Slokas celtnieks” apmēram mēneša laikā no šīs summas apguva 32 tūkstošus. Pārējā nauda novirzīta laboratorijas iekārtām un mēbelēm, kas tiks piegādātas tuvākajos mēnešos. Profesore L.Dukaļska teic, ka laboratorija paredzēta maģistrantiem un doktorantiem. Jaunāko kursu studentus pie tik dārgām iekārtām vēl nevarot laist.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.