Ceturtdiena, 12. marts
Aija, Aiva, Aivis
weather-icon
+6° C, vējš 3.51 m/s, R-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Cīnīsies par Jelgavas SSC kausu

Ikgadējam Jelgavas Sporta servisa centra kausa izcīņas turnīram basketbolā vīriešiem pieteikušās 11 vienības, un pirmās spēles jau šajā nedēļas nogalē, 14. un 15. oktobrī, Jelgavas Sporta hallē no pulksten 11 visas dienas garumā.
Līdzīgi kā iepriekš, kausa izšķirošās spēles paredzētas decembrī. Uzvarētāji saņems 500 eiro naudas balvu, otrās vietas ieguvēji tiks pie 250 eiro lielas naudas prēmijas. Abām finālistēm pienāksies arī piemiņas kausi, medaļas un diplomi. 
Visas pieteiktās komandas – “Vilki”, “Valauto”, “NĪP”, “Rokiji”, “Ozols”, “Sesava”, “Ķepas”, “Armets”, “Kultūra”, “Doks” un ” Skandijs” no Dobeles – aizvadīs viena apļa turnīru, nosakot astoņas spēcīgākās, kas turpinās cīņu izslēgšanas spēlēs, savukārt 9.–11. vietas ieguvējiem turnīrs būs noslēdzies.
Visa informācija par turnīru atrodama Jelgavas SSC mājas lapā sports.jelgava.lv, kā arī Latvijas Basketbola savienības mājas lapā basket.lv sadaļā “Turnīri” – “Jelgavas čempionāts”.
Sacensības organizē Jelgavas SSC sadarbībā ar basketbola klubu “Jelgava”. 2016. gada kausa finālā triumfēja “Armets”, kas ar 87:77 pieveica “Valauto” basketbolistus. 

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.