Sestdiena, 2. maijs
Ziedonis
weather-icon
+4° C, vējš 2.23 m/s, DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Aiztur sievieti ar nelegālām cigaretēm gandrīz 1000 latu vērtībā

Otrdienas rītā Platones ielā aizturēta kāda sieviete, kura savā automašīnā pārvadāja cigaretes ar Krievijas akcīzes markām un nezināmas izcelsmes alkoholu.

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece, ka pie 1981.gadā dzimušās, kas pārvietojās ar «Audi A6», atrastas 22 800 cigaretes un 16 0,7 litru pudeles ar nezināmas izcelsmes degvīnu «Gorilka».Kopējā nelegālo cigarešu vērtība ir 960 latu, lēš policija. Automašīnā bija 1600 cigaretes «Bayron» 80 latu vērtībā, 6600 cigaretes «More» 330 latu vērtība, 7600 «Fest» cigarešu par 200 latiem, 2000 «Premier» cigaretes 100 latu vērtībā un 500 «Kiss Superslim» par 250 latiem.Sākta administratīvā lietvedība.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.