Pirmdiena, 4. maijs
Vizbulīte, Viola, Vijolīte
weather-icon
+12° C, vējš 0.89 m/s, R-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Dobeles novadā nenoskaidrota automašīna sabraukusi vīrieti

Dobeles novadā ceturtdienas rītā pagaidām nenoskaidrota automašīna sabraukusi vīrieti, aģentūru BNS informēja Valsts policija.

Negadījums notika pie pieturas Runči, kur automašīna uzbrauca 1956.gadā dzimušam vīrietim. Cietušais no gūtajām traumām mira.Savukārt Rīgā uz Daugavgrīvas šosejas divu automašīnu sadursmē vairākus lūzumus guvis 1974.gadā dzimis autovadītājs.Latvijā pagājušajā diennaktī reģistrēti 63 ceļu satiksmes negadījumi, desmit cilvēki cietuši, bet gājis bojā viens.Braucam reibumā pieķerti 11 velosipēdu un mopēdu vadītāji, kā arī septiņi automašīnu vadītāji.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.