Ceturtdiena, 14. maijs
Krišjānis, Elfa, Aivita, Elvita
weather-icon
+9° C, vējš 2.38 m/s, D vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Godmanis: Nekavējošam uzņēmēju atbalstam naudas nav

Valsts budžetā patlaban nav naudas, ko valdība nekavējoties varētu izmantot uzņēmēju atbalstam, pirmdien žurnālistiem pavēstīja Ministru prezidents Ivars Godmanis.

Premjers klāstīja, ka pirmās starptautiskās palīdzības summas saņemtas ar nosacījumu, ka šī nauda tiks ieguldīta banku sektorā jeb “Parex bankas” glābšanā. Savukārt pirmā Starptautiskā valūtas fonda līdzekļu “porcija” bija iezīmēta kā finansējums valsts parāda pārstrukturēšanai, proti, janvāra budžeta deficīta segšanai.Līgums ar trešo aizdevēju – Eiropas Komisiju – vēl nav noslēgts, līdz ar to Komisijas atvēlētā nauda vēl nav saņemta, teica premjers, norādot, ka informācija par to, ka valdībai patlaban ir nauda, taču tā neko nedara, lai atbalstītu uzņēmējus, neatbilst patiesībai.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.