Pirmdiena, 8. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
weather-icon
+1° C, vējš 3.33 m/s, D-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

«Huskvarn» līderis izveido rokmūzikas klubu domubiedriem

Jelgavā top pirmais rokmūzikas klubs «Urbix Rock Style», kas apvienos rokmūzikas cienītājus un rīkos dažādus pasākumus, portālu Diena.lv informēja tā veidotāji. Kluba idejiskais līderis ir grupas «Huskvarn» vokālists Urbix (Normunds Štefenhagens).

Pirmais «Urbix Rock Style» pasākums notiks piektdien, 5.martā Jelgavas muzikālajā krogā «Cepuri nost!», tajā uzstāsies grupas «Between the Lines», «U-12»,»Synodic» un «Rūsa».Turpmākie kluba rīkotie pasākumi notiks dažādās vietās visā Latvijā,k tostarp arī brīvā dabā.  «Roka klubs rīkos rokmūzikas koncertus, pasākumi tiks papildināti ar rokam atbilstošām tēmām, piemēram, sarunušoviem ar populāriem rokmūziķiem,» atklāja kluba dibinātājs Urbix, piebilstot, ka iecerēts pasākumos dot iespēju uzstāties jaunajām, mazāk komerciālajām grupām.  Piektdienas, 5.marta pasākumā ieeja – ziedojums 1,50 lati «Urbix Rock Style» kluba veidošanai.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.