Sestdiena, 2. maijs
Ziedonis
weather-icon
+6° C, vējš 2.14 m/s, R-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

«Jelgavas gaļas kombināta» pievienošana «Rīgas miesniekam» noslēgsies līdz gada beigām

Gaļas pārstādes uzņēmuma AS «Rīgas miesnieks» vadība pieņēmusi lēmumu noslēgt pirms diviem gadiem sākto reorganizācijas procesu, kura gaitā uzņēmumam tiek pievienota AS «Jelgavas gaļas kombināts», biznesa portālu Nozare.lv informēja uzņēmuma pārstāve Juliāna Juškeviča.

«Reorganizācija paredz līdz 2012.gada beigām divu juridisko personu apvienošanu vienā, kuras nosaukums būs AS «Rīgas miesnieks». Šīs apvienošanās mērķis ir vienkāršot uzņēmumu struktūru, jo «Rīgas miesniekam» jau pieder vairāk nekā 99,002% «Jelgavas gaļas kombināta» akciju,» sacīja Juškeviča.Tāpat viņa norādīja, ka visu Jelgavā nodarbināto darbinieku līgumi, kā arī līgumi ar piegādātājiem un partneriem paliks spēkā.«Visus līgumus pārņems «Rīgas miesnieks» pēc tam, kad apvienošanās process tiks juridiski pabeigts. Tiks pārņemtas arī visas saistības, tostarp pret mazākuma akcionāriem, ar kuriem attiecības tiks turpinātas saskaņā ar likumdošanu,» sacīja uzņēmuma pārstāve.«Rīgas miesnieks» turpinās ražot produkciju Jelgavā pašreizējās «Jelgavas gaļas kombināta» esošajās telpās, un arī turpmāk attīstīs abus produktu zīmolus – «Rīgas miesnieks» un «Jelgava».Kā ziņots, «Rīgas miesnieks» «Jelgavas gaļas kombināta» akciju kontrolpaketi iegādājās 2010.gada jūnijā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.