Sestdien Jelgavas Ledus hallē Latvijas čempionāta kērlingā 30. un 31. kārtas spēlē noskaidrojās pirmās medaļnieces dāmu komandu konkurencē.
Sestdien Jelgavas Ledus hallē Latvijas čempionāta kērlingā 30. un 31. kārtas spēlē noskaidrojās pirmās medaļnieces dāmu komandu konkurencē.
Kā «Ziņām» pavēstīja Jelgavas Kērlinga kluba preses sekretārs Artis Zentelis, sestdiena izrādījās veiksmīga visām Jelgavas komandām. Lai arī dāmām būs vēl viena spēle, jau pirms pēdējās kārtas par Latvijas kērlinga čempionāta 2003. gada bronzas medaļniecēm dāmu konkurencē kļuvušas rīdzinieču «Panteras». Savukārt mūsu «Ledenēm», uzvarot «OC Ventspils», izdevies panākt čempionāta līderes no Latvijas Kērlinga kluba – «Lauvas», kas aizvadījušas pat par vienu spēli vairāk.
Vīru konkurencē vadībā, kā jau pierasts, atkal izvirzījusies «Jelgavas maiznieka» komanda, kas ar 8:6 pārspēja rīdzinieku «Ondulat» vienību. Divas spēles gan vēl ir rezervē pašlaik otrajā vietā esošajai «Ondulat – 2» vienībai, kas izcīnījusi par vienu uzvaru mazāk. Sestdiena bija veiksmīga arī jelgavnieku «Jaguārs» komandai, kurai, ar 10:6 uzvarot «Pingvīnus», izdevies pirmo reizi čempionātā tikt laukā no pastarīšu goda un no pēdējās vietas pacelties uz priekšpēdējo.
32. un 33. kārtas spēles risināsies Jelgavas Ledus hallē 12. aprīlī pulksten 7.30 un 9.45.