Pirmdiena, 15. decembris
Auseklis, Gaisma
weather-icon
+1° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Dārgākais bērnu rotaļu laukums slīkst ūdenī

Ozolskvērā pērn rudenī par 20 000 latiem iekārtotais bērnu rotaļu laukums šāgada pirmajā atkusnī jau slīkst lielās lāmās, ūdenī mirkst nule izveidotās koka konstrukcijas.

Ozolskvērā pērn rudenī par 20 000 latiem iekārtotais bērnu rotaļu laukums šāgada pirmajā atkusnī jau slīkst lielās lāmās, ūdenī mirkst nule izveidotās koka konstrukcijas. Jelgavnieki izbrīnīti par tik nepārdomātu līdzekļu izlietojumu atpūtas vietas ierīkošanai, ja mazāko nokrišņu gadījumā tajā nav iespējams uzturēties, turklāt peļķēs konstrukcijas varētu tik bojātas. Jāpiebilst, ka Ozolskvēra laukums ir līdz šim dārgākā bērniem ierīkotā vieta pilsētā. Iepriekš veidotie četri katrs izmaksāja tikai piecus tūkstošus latu, bet šā laukuma pirmās kārtas tāme vien bija četrkārt lielāka. Atbildīgās institūcijas pašvaldības aģentūras “Pilsētsaimniecība” direktors Andrejs Baļčūns rudenī “Ziņām” skaidroja, ka ierīkotas apjomīgākas rotaļu iekārtas, kā arī veikti plašāki labiekārtošanas darbi. Taču pilsētnieki neizpratnē vaicā, vai speciālisti jau iepriekš nevarēja profesionāli novērtēt situāciju, lai tuvējie soliņi un koka konstrukcijas nebūtu ūdenī. Darbus īstenoja apzaļumošanas firma “Aleja D”, šis bija tās vērienīgākais projekts, par kura izpildi slēgts līgums ar “Pilsētsaimniecību”.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.