Šodien vārda svētkus svin Agneses (Jelgavā un rajonā 326), Agnijas (28) un Agnes. Daudz laimes!
Šodien vārda svētkus svin Agneses (Jelgavā un rajonā 326), Agnijas (28) un Agnes. Daudz laimes!
Šīs dienas gaviļniece Agnese Upmane ir dzimusi jelgavniece. Pamatskolu pabeigusi Elejas vidusskolā, vienu gadu mācījusies ārzemēs – Zviedrijā –, bet vidusskolas atestātu ieguvusi un friziera profesiju apguvusi Jelgavas Amatu skolā.
Pašlaik Agnese strādā par administratori slimnīcā un arī par frizieri. “Pievilcīgākais man šķiet frizieres darbs. Šo profesiju apguvu Amatu skolā, un tas man šķiet arī interesantāks,” stāsta gaviļniece.
Brīvo laiku jauniete labprāt pavada kopā ar draudzenēm baseinā, kur, pēc viņas vārdiem, var labi atpūsties un aizmirst par lielām un mazām problēmām.
Vārdu gaviļniece ieguvusi, pateicoties mātei. “Kad biju piedzimusi, vecāki ilgi nav varējuši izlemt, kurš vārds man būtu vispiemērotākais. Tad māte kalendārā ieraudzījusi vārdu, kas šķitis skaists un radīts tieši man,” stāsta Agnese.
Par vārdadienu kā svētkiem meitene teic, ka tā ir vienkārša diena. Taču tad viņai pievēršot vairāk uzmanības un izsakot vairāk komplimentu nekā citkārt.
Par sevi gaviļniece saka: “Esmu laba un skaista. Šķiet, ka draugu viedoklis neatšķiras.”
Cilvēkos Agnesei patīk atklātība, tas, ka viņi prot uzklausīt un cits citu ciena. Bet nepatīk – divkosība.
Jelgava, viņasprāt, ir sena, bet skaista pilsēta un pēc laika kļūs par prestižu un tūristu apmeklētu vietu.