23. maijā pilsētas svētku ietvaros notiks Amatu diena, stāsta Jelgavas kultūras nama direktore Janīna Kristiņa.
23. maijā pilsētas svētku ietvaros notiks Amatu diena, stāsta Jelgavas kultūras nama direktore Janīna Kristiņa.
Dienas moto: «Amats dzīves pamats». Kr.Barona un Lielajā ielā pie Centrālā laukuma risināsies Amatu svētki un rosīsies tirdziņš.
Amatniekus sagaidīs barons Bundulis. No plkst.10 līdz 14 Jelgavas ielās būs izgājuši meistari, mācekļi un zeļļi no visām arodprofesijām. Ikviens varēs aplūkot viņu izgatavotās lietas, kā arī nolūkoties, kā tās top. Kas vēlēsies, varēs apskatīt Jelgavas amatnieku vēstures stendus, klausīties koncertprogrammu, iedzert kādu alu vai arī piedalīties izsolē.
Visas amatu sekcijas, biedrības, daiļamatnieki un individuālie meistari tiek aicināti līdz 12. maijam pieteikties pa telefonu 3027684.